Kolejny ligowy weekend.

Zwycięstwo młodzików z Rymanowa oraz zwycięstwa Rymanowskich orlików w 1 kolejce. Wyrównane mecze młodzików w Długim i Wiśniowej, ale także wysoka porażka w Lesku. Pierwsza w sezonie porażka trampkarzy, którzy pechowo przegrali z Bażanówką. W rozwinięciu zapraszamy po więcej informacji.

Na pierwszy ogień poszły drużyny młodzików w oddziale Rymanów i Długie. Te mecze zostały rozegrane piątkowym popołudniem. Jedna drużyna z Rymanowa grała u siebie z Przysietnicą, druga jechała do Leska, natomiast chłopcy z Długiego grali u siebie z Nowotańcem.

Aktiv Pro Rymanów – Iskra Przysietnica 5-0 (4-0) Bramki: 2x Mikołaj Ostrowski, 1x Szymon Barć, Dawid Godzik, Paweł Ziemiański.

Skład: Kacper Lorenc, Adrian Brzana, Damian Trelewicz, Przemysław Małek, Daniela Leśniak, Szymon Barć, Mikołaj Ostrowski, Paweł Ziemiański, Szymon Bilski, Jakub Kuzianik, Patryk Kilar, Dawid Godzik, Wiktor Krukar.

Relacja trenera:

Mecz podobny do tego w Hłudnie. Całkowita nasza dominacja, którą narzuciliśmy poprzez wysokie tempo meczu. Różnica polegała na tym, że teraz byliśmy bardzo uważni w obronie i rosłego napastnika rywali kryliśmy bardzo krótko. Nie straciliśmy żadnego gola za co należą się duże brawa, bo tydzień temu straciliśmy 4 bardzo łatwe bramki. W zawodnikach było widać chęć gry, dużą pewność siebie co przełożyło się na wysoką wygraną. Pierwszą swoją bramkę w barwach Aktiv Pro po przejściu ze Startu Rymanów zdobył Paweł Ziemiański. Podobać mógł się cały zespół i dla każdego z osobna duże brawa.

Wilczki Lesko – Aktiv Pro Rymanów 13-0

Skład: Bartłomiej Janiga, Jakub Czarnik, Zuzanna Kapica, Szymon Anczakowski, Mikołaj Kowalski, Jakub Walus, Kacper Wiśniowski, Jakub Golowski, Mateusz Penar, Krzysztof Bara, Kornel Poznar.

Relacja trenera:

Z 3 rozegranych do tej pory meczy ten jak na ironie był naszym najlepszym. Zawodnicy stworzyli kilka sytuacji podbramkowych i mecz mógł się ułożyć troszkę inaczej. Przewaga drużyny z Leska była widoczna, jednak dzielnie się broniliśmy. Nasi młodsi zawodnicy wspomagani starszymi starają się grać w piłkę z silniejszym przeciwnikiem i widać sporo pozytywów. Piłkarsko jesteśmy coraz lepsi, coraz więcej odwagi co się przełoży na kolejne mecze oraz indywidualne umiejętności.

Aktiv Pro Sanbud Długie – Cosmos Nowotaniec 2-4 (1-3) Bramki: 2x Dominik Sowa.

Skład: Bętkowski Dawid, Sowa Dominik, Burczyk Krystian, Tutak Dominik, Kotecki Damian, Bąk Mikołaj, Węgrzyn Michał, Węgrzyn Rafał, Grzybek Angelika, Kozioł Aleksander, Rogowski Michał.

Relacja trenera:

Bardzo wyrównany pojedynek, zarówno jedna jak i druga drużyna sprawiły, że na meczu nie brakowało emocji. Dużo zaciętej gry, dynamicznych akcji oraz zabawnych sytuacji. Niestety naszej drużynie zabrakło szczęścia i „zimnej krwi” w sytuacjach podbramkowych. Nie wykorzystaliśmy wielu dogodnych okazji strzeleckich, strzelonych goli mogło byc więcej. Aczkolwiek postawa naszych zawodników napawa optymizmem. Uczymy się, Wyciagamy wnioski i gramy dalej 🙂

Sobota to mecze trampkarzy i orlików z oddziału Rymanów ale także młodzików z oddziału Wiśniowa. Zapraszamy do lektury.

Aktiv Pro Rymanów – Orzełek Bażanówka 1-3 Bramka: Mikołaj Wais

Relacja trenera:

Po dwóch zwycięstwach w lidze trampkarzy nadszedł czas na pierwszą porażkę z zespołem z Bażanówki. Od samego początku na boisku było sporo walki o piłkę i wyrównanej gry. Szkoda przegranej, ale też nie o wynik w tej lidze chodzi. Dla mnie jako trenera ważne jest to by chłopcy chcieli rozgrywać piłkę aby, nie bali się wziąć ciężaru gry na siebie, aby analizowali to co dzieje się na boisku i za każdym razem dążyli do zwycięstwa. W dzisiejszym meczu były pozytywy ale też było sporo negatywów nad którymi musimy niestety popracować aby na przyszłość nie popełniać tak prostych błędów w obronie.

Liga orlika relacja trenera:

W dniu 16 września na Orliku w Rymanowie miała miejsce pierwsza kolejka Ligi Orlika. Chłopcy z naszej Akademii rywalizują w grupie 2, gdzie występują również zespoły Orkan Markowce, LKS Zarszyn oraz zespół Przełomu Besko. Wyniki w tej lidze nie mają najmniejszego znaczenia liczy się dla mnie przede wszystkim dobra zabawa. Ważne aby moi podopieczni chcieli grać w piłkę, aby cieszyli się każdą strzeloną bramką, ale też wyciągali wnioski z każdej straconej. Dzisiejszy turniej obfitował w wiele emocji, chłopcy z uśmiechami na twarzach wrócili do domu i to w tym wieku jest dla mnie jako trenera najważniejsze. Dziękuję Pani Beacie Jaślar, Tomkowi Kasperkowiczowi, oraz naszemu fotografowi Panu Markowi Sokołowskiemu za okazaną pomoc, dzięki nim nasz turniej odbył się szybko i sprawnie.

Aktiv Pro Wiśniowa – Ziomki Rzeszów 1-2 (0-2) Bramka: Oliwier Salamon

Skład:  Miłosz Ząbik, Seweryn Mularski, Piotr Król, Karol Boruta, Norbert Winiarski, Patryk Basamania, Jakub Wójcik, Filip Boruta, Tymoteusz Lisak, Jakub Lewczak, Oliwier Salamon, Kacper Bożek, Marcin Wolak.

Relacja trenera:

Po 3 kolejce wciąż pozostajemy bez punktów jednak gra z meczu na mecz jest znacznie lepsza, zawodnicy przystosowują się do gry na dużym boisku a kolejne rozegrane spotkania z pewnością tylko pomogą! Mecz był wyrównany z lekką przewagą gości z Rzeszowa i to oni dwukrotnie pokonali naszego bramkarza w pierwszej połowie. W drugiej połowie bramkę na 1-2 strzelił Oliwier Salamon. Przed nami tydzień treningów i kolejne spotanie które zagramy w przyszłą sobotę!

Galeria zdjęć Tutaj

 

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

 


Bez nazwy 2POZOSTALI PARTNERZY