Akademia Pływania

Akademia Pływania to projekt skierowany do dzieci będących w wieku od 5 do 13 lat, które od podstaw nabywają umiejętności pływackie. Dzięki udziale w zajęciach Twoje dziecko nie tylko rozwija swoje umiejętności pływackie, ale przede wszystkim ćwiczy kręgosłup i spędza aktywnie czas pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Zajęcia z zakresu nauki pływania prowadzone są w małych grupach liczących od 5 do maksymalnie 7 osób w grupie na basenie w Dworze Świtezianka (grupy początkujące) oraz w Pensjonacie Szajna Spa w Rymanowie Zdroju (grupy zaawansowane). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę zegarową.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 100 zł/miesiąc (zawierają opłatę wstępu na basen).

Zapisy pod numerem telefonu 530915820. Zapisy trwają cały rok. Przy wymaganej liczbie chętnych – 5 osób, uruchamiana jest nowa grupa ćwiczeniowa. Osoby które wcześniej brały udział w zajęciach mogą dołączyć do trwającej grupy ćwiczeniowej po konsultacji z instruktorem i ocenieniu nabytych umiejętności.


HARMONOGRAM:

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:00 do 20:00 w podziale na poszczególne grupy treningowe


 

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowaDruzynyTrenerzy

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

Bez nazwy 2logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY