Sukcesy naszych zawodników.

Piłka nożna to sport drużynowy jednak często przyznawane są wyróżnienia indywidualne, czy też poszczególni jedynie zawodnicy są powoływani żeby wspólnie stworzyć mocną ekipę. Dobre występy naszych zawodników i zawodniczek nie umykają innym trenerom i zostają coraz częściej wyróżnieni powołaniami na mecze reprezentacji czy to okręgu czy województwa.

Daniela Leśniak oraz Kamila Mikuszewska po ostatnim sparingu kadry podkarpacia zostały powołane na mecz przeciwko Lubelskiemu Związkowi Piłki Nożnej, który odbędzie się 21 września w Lublinie  Oto pełna lista powołanych zawodniczek: http://kadrau13.boo.pl/…
Adrian Brzana, Mikołaj Ostrowski, Paweł Ziemiański, Wiktor Krukar i Szymon Barć przebywali we wtorek 12 września w Krośnie na konsultacjach kadry OZPN Krosno dla rocznika 2005 i 2006 
Dobre występy nie umknęły uwadze trenerom. Zawodnicy Ci wyróżniają się jedną z największych frekwencji na treningach, stąd stale rosnące umiejętności 
Oby coraz więcej sukcesów także indywidualnych, a wysoką formę zawodnicy postarają się przełożyć na mecze ligowe w barwach Stowarzyszenia Aktiv Pro 
Dołącz do nas razem będziemy mocniejsi 530 915 820

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

 


Bez nazwy 2POZOSTALI PARTNERZY