Turniej dziewcząt w Sanoku

W środę, 27 grudnia żeńska drużyna reprezentująca Akademię Aktiv Pro wzięła udział w I Turnieju Dziewcząt w Sanoku. W skład naszej drużyny wchodziło 11 zawodniczek z 3 oddziałów. Rozegraliśmy 5 spotkań w których to dziewczyny strzeliły 5 bramek. Był to pierwszy wyjazd naszej drużyny dziewczyn na tego typu turniej i z pewnością nie ostatni gdyż nasze dziewczyny zaprezentowały się z naprawdę dobrej strony.

W Sanoku spędziliśmy dobre kilka godzin gdzie organizatorzy zapewnili nam nie tylko wspaniałą otoczkę Turnieju ale przede wszystkim świetną rywalizację. W turnieju udział brały drużyny: Beniaminka Krosno, AP Jasło, AP Sanok, Resovii Rzeszów, DAP Dębica i AP Aktiv Pro.

Warto dostrzec dobrą postawę naszych Reprezentantek czyli Kamili Mikuszewskiej i Danieli Leśniak ale także Wiktorii Serafin, która na co dzień trenuje z Piotrem Hajdukiem – Trenerem Bramkarzy. Wszystkie dziewczyny dawały z siebie wszystko i mimo tego, że na turnieju większość uczestniczek była urodzona w roku 2005, to my mieliśmy aż 3 dziewczyny z 2007 roku, jedną z 2008 i dwie z 2009, co napawa nas sporym optymizmem. Świetnie spisywała się Weronika Wasilewska i Natalia Nowak, które tak jak wcześniej napisałem grały z koleżankami o 2 i 3 lata starszymi od siebie, nie wspominając o Pauli Mikuszewskiej i Katarzynie Michalskiej, młodszych od innych dziewczyn o 4 lata.

Skład: Kamila Mikuszewska, Daniela Leśniak, Paula Mikuszewska, Katarzyna Michalska, Maria Tokarz, Wiktoria Serafin, Weronika Wasilewska, Angelika Grzybek, Natalia Nowak, Karina Pałys, Amelia Kozieradzka.

Trener: Maciej Mroczka

Galeria zdjęć dostępna Tutaj
Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzy Mecze kosdpia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY