Zwycięzcy konkursu świąteczno noworocznego Aktiv Pro

Mamy rozstrzygnięcie naszego konkursu ! Uczestnicy Mikołajkowej zabawy w naszej Akademii walczyli za pomocą lajków i komentarzy o 5 nagród, które sami wybierali według zajętego miejsca. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Spośród wszystkich uczestników wyłoniliśmy 5 szczęśliwców.

Najwięcej głosów zdobył Paweł Ziemiański, który za nagrodę wybrał sobie plecak z herbem Akademii Aktiv Pro. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Janiga i w nagrodę otrzyma koszulkę z wybranym przez siebie numerem i nadrukiem. Na najniższym stopniu podium uplasował się Kamil Harmata. Jego nagrodą będą ochraniacze. Jako czwarty konkurs ukończył Kacper Lorenc, który zdecydował się na piłkę. Listę 5 zwycięzców zamyka Dawid Zięba, a jego nagrodą będzie czapka zimowa. Laureatom serdecznie gratulujemy !
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Mikołajkach przez co przystąpili do udziału w konkursie. Dziękujemy także wszystkim głosującym bo to Wy decydowaliście o wyniku 😉
Wszystkie gadżety oraz sprzęt sportowy, który wygrali zawodnicy można zakupić w naszym sklepie. Informacje na www.aktivpro.eu w zakładce sklep oraz pod numerem telefonu 530 915 820.

Dołącz do nas ! #RazemBędziemyMocniejsi !

Zdjęcia, które otrzymały najwięcej „lajków” można zobaczyć Tutaj
Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzy Mecze kosdpia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY