Rymanów, Akcja Rywalizacja rocznika 2008

W niedzielne popołudnie 11 marca chłopcy z rocznika 2008 rywalizowali w kolejnym turnieju z cyklu Akcja Rywalizacja organizowanym przez Akademię Aktiv Pro. W całych zawodach nasi chłopcy pokazali się bardzo pozytywnie.

Cała niedziela była udana dla naszych zespołów z Rymanowa, gdyż rano świetne zawody rozegrali zawodnicy z rocznika 2011, a po południu bardzo dobrą grę pokazali chłopcy urodzeni w roku 2008. Był to przedostatni z turniejów z cyklu Akcja Rywalizacja. W niedzielę 18 marca grać będą zawodnicy z rocznika 2009. Oto krótkie podsumowanie występu naszych 10 latków. Dziękujemy wszystkim zespołom za przybycie i udział w turnieju bez presji 😉

Skład: Rajs Tomasz, Cetnarski Miłosz, Gacek Klaudiusz, Poznar Kornel, Al Dib Wiktor, Łątka Gabriel.

Aktiv Pro Rymanów – Ap Sanok 0-4
Aktiv Pro Rymanów – Koniczynka Krosno 3-3
Aktiv Pro Rymanów – Olympic Zręcin 2-3
Aktiv Pro Rymanów – UKS 6 Jasło 2-2
Aktiv Pro Rymanów – Kolejarz Zagórz 3-0

Relacja trenera: W każdym meczu chłopcy rywalizowali jak równy z równym ze swoimi rówieśnikami z Sanoka, Jasła, Krosna, Zagórza, oraz Zręcina. W całym turnieju nasi zawodnicy starali się grać w piłkę, widoczny był pomysł w ich grze, ale jak to w takich turniejach bywa, nie wystrzegliśmy się prostych nawet bardzo prostych błędów co przyczyniło się do łatwo straconych bramek.

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzy Mecze kosdpia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY