Podsumowanie weekendowych spotkań!

Zapraszamy do podsumowania spotkań Aktiv Pro zarówno jeśli chodzi o oddział Rymanów jak i Wiśniowa!

Rymanów, mecz ligowy młodzików:

ULKS Grabówka – AP Aktiv Pro Rymanów 4:3 (Ziemiański Paweł x2, Krukar Wiktor)

Skład:
Lorenc Kacper, Godzik Dawid, Brzana Adrian, Trelewicz Damian, Kuzianik Jakub, Bilski Szymon, Czarnik Jakub, Barć Szymon, Wiśniowski Kacper, Kilar Patryk, Ziemiański Paweł, Krukar Wiktor.

Relacja:
Bardzo słaba pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Mieliśmy ogromny problem z wymieniem choćby kilku podań. Na przerwę schodzimy przegrywając 2:0. Oba gole tracimy po strzałach głową z rzutów rożnych. Drugą połowę zaczynamy trochę lepiej, ale po kuriozalnych błędach szybko tracimy kolejne dwa gole. Dopiero wtedy się budzimy i zaczynamy odrabiać straty. Niestety nie udaje się doprowadzić do remisu. Szkoda strzału Kuby Kuzianika, który w końcówce meczu ze sporej odległości trafił w poprzeczkę.


Rymanów, mecz ligowy młodzików:

Aktiv Pro I Rymanów – Orzełek Bażanówka 0-8

Skład:
Szot, Małek, Bara, Cetnarski, Anczakowski, Penar, Poznar, Jurczak, Argasiński, Janiga, Rajs T, Rajs I, Kowalski.

Relacja:
Pierwsza połowa tego meczu okazała się zdecydowanie najsłabsza jaką zagraliśmy w całej lidze młodzików a konsekwencją były zbyt łatwo stracone bramki. Bierna postawa w fazie obrony spowodowała, że do przerwy przegraliśmy 7-0. Druga połowa okazała się zdecydowanie lepsza w wykonaniu moich podopiecznych, chłopcy wdrożyli to co pokazywali we wcześniejszych meczach tej ligi, a więc: wolę walki i chęć strzelenia bramki. Takie mecze jak ten z Bażanówką pokazują jak ważną rolę odgrywa głowa zawodnika, a co za tym idzie odpowiednia koncentracja i chęć wygranej. Mam nadzieję że moi zawodnicy wyciągną odpowiednie wnioski z tego meczu i przez to wrócimy na odpowiednie tory.


Rymanów, mecz ligowy trampkarzy:

Remix Niebieszczany – Aktiv Pro Rymanów 0-3 (Rajchel, Bętkowski, Bolanowski)

Skład:
Studziński, Tutak Kacper, Tutak Kamil, Leszko, Sowa, Muzyka,Wais, Kołodziejczyk, Bętkowski, Rajchel, Bolanowski, Brzana, Penar, Bara.

Relacja:
Za nami piąta kolejka ligi trampkarzy. Tym razem udaliśmy się do Niebieszczan gdzie podjęliśmy tamtejszy Remix. Spotkanie wygraliśmy 3-0 po bramkach Jaśka Rajchla, Pawła Bętkowskiego oraz Bartka Bolanowskiego. Kolejny wygrany mecz i to na pewno cieszy. Chłopcy udowodnili sobie, że regularna praca na treningu procentuje a mnie jako trenera cieszy fakt, że udało się wypracować określone schematy, które przynoszą zamierzone efekty w grze. Postawa chłopaków w tej rundzie pokazuje, że jeśli chcemy można wiele, przed nami oczywiście jeszcze sporo pracy nad drobnymi detalami, które przełożą się na jeszcze lepsze funkcjonowanie naszego zespołu.


Wiśniowa, mecz ligowy młodzików: 

GAF Głogów Młp. – Aktiv Pro Wiśniowa 5:4 (Salamon x2, Boruta, Bożek)

Skład:
Ząbik Miłosz, Mikuszewska Kamila, Wójcik Jakub, Salamon Oliwier, Król Piotr, Mularski Seweryn, Winiarski Norbert, Gazda Radosław, Król Jakub, Lewczak Jakub, Boruta Filip, Bożek Kacper, Boruta Karol, Niedziela Jakub, Lisak Tymek, Wolak Marcin.

Relacja:

W ubiegłą sobotę młodzicy z Wiśniowej pojechali do Głogowa Małopolskiego aby zmierzyć się z tamtejszą Głogowską Akademią Futbolu. Mając na uwadze mecz z poprzedniej rundy, w którym nie brakowało emocji, a nasza drużyna przegrywając już 3:0 potrafiła doprowadzić do remisu można było spodziewać się równie zaciętego pojedynku. Mecz fantastycznie rozpoczęli zawodnicy Aktiv Pro, którzy już w 1. minucie wyprowadzili doskonałą akcję, którą na gola zamienił Oliwier Salamon. Żywy, stojący na dobrym poziomie mecz, gdzie mogliśmy obserwować ataki raz jednej raz drugiej drużyny mógł się podobać, a trenerzy swoich ekip mogli z dumą patrzeć na grę swoich podopiecznych. Druga bramka to gol autorstwa Filipa Boruty, który po wyjściu sam na sam z bramkarzem gospodarzy bardzo przytomnie posłał lekki strzał obok interweniującego golkipera. Niestety kolejne minuty to błędy indywidualne zawodników z Wiśniowej, czego efektem były dwie bramki strzelone przez GAF. Do przerwy 2:2 po zaciętych i emocjonujących 30 minutach. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i mogliśmy oglądać dobrą grę drużyn oraz kolejne bramki. Aktiv Pro wyszło na prowadzenie za sprawą Oliwiera Salamona, ale 2. minuty później na tablicy wyników ponownie widniał remis. Kolejne prowadzenie gościom zapewnił Kacper Bożek, który po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gospodarzy, ale po raz kolejny nasza drużyna nie cieszyła się zbyt długo z prowadzenia. W 49. oraz 51. minucie gospodarze trafili gole i po raz pierwszy wyszli na prowadzenie w tym meczu. Niestety zawodnicy Głogowa nie oddali tego prowadzenia do końca i zwyciężyli z naszą drużyną 5:4.

 

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzy Mecze kosdpia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY