Międzynarodowy Festiwal Piłkarski!

Stowarzyszenie Aktiv Pro po raz kolejny ma przyjemność organizować Międzynarodowy Festiwal Piłkarstwa Dziecięcego na terenie Gminy Rymanów oraz Gminy Zarszyn.

Festiwal odbędzie się 19-20 maja 2018r, i rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych 2009 i młodsi, oraz 2010/2011. Obecność na Festiwalu potwierdziły kluby: Karpaty Lwów (Ukraina)Tatran Presov (Słowacja)Termalica Bruk-Bet NiecieczaSandecja Nowy SączSiarka TarnobrzegIgloopol Dębica, a także Zemplin Michalovce (Słowacja)AS Progres KrakówStadion Śląski ChorzówPiłkarskie Nadzieje MielecOrlik Przemyśl.

Wydarzenie o randze międzynarodowej, to wielka szansa na skonfrontowanie posiadanych umiejętności dla dzieci na co dzień trenujących w Akademii Aktiv Pro. To szansa na rozgrywanie dużych zawodów sportowych, dla młodych piłkarzy wywodzących się z małych podkarpackich miejscowości oraz możliwość przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody.

Dwudniowa impreza jest adresowana dla młodych piłkarzy, a także dla kibiców którzy chcą dopingować tak duże, międzynarodowe, przedsięwzięcie. Impreza została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Wójta Gminy Zarszyn, Burmisztrza Gminy Rymanów, PBS Sanok, ponadto wsparcia przy organizacji turnieju udzieliły takie firmy jak: Rozlewnia Celestynka z Rymanowa Zdroju, Rymatex, Piekarnia Kopacz, Piekarnia Mikosz, PGNiG Sanok, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie, a rozrywkę dla dzieci zapewni Śliwkowa Kraina.

Start imprezy 19 maja o godzinie 11.00 Rozpoczęcie rozgrywek na orliku w Rymanowie, Klimkówce, Wróbliku i Nowosielcach. Oficjalne otwarcie III Międzynarodowego Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego, z udziałem wszystkich drużyn, odbędzie się o godz. 18.00 na stadionie w Rymanowie Zdroju.

Impreza odbędzie się pod patronatem TVP Rzeszów, Nowiny, Nowiny24, Supernowości, Supernowości24, Korso Gazeta Sanocka oraz PodkarpacieLive
Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze-kosdpia kopia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY