Rymanów, mecz trampkarzy i turniej rocznika 2009.

Przedstawiamy relację z ostatniego w tym sezonie meczu trampkarzy przeciwko Remixowi Niebieszczany oraz turnieju rocznika 2009, który odbył się w Paszkówce! Więcej w rozwinięciu!

Mecz trampkarzy:

Aktiv Pro Rymanów – Remix Niebieszczany 9-1 (Wais x5, Bolanowski x2, Muzyka, Penar)

Skład:
Brzana Patryk, Tutak Kamil, Tutak Kacper, Leszko Łukasz, Sowa Kamil, Muzyka Maciej, Wais Mikołaj, Bentkowski Paweł, Penar Mateusz, Bolanowski Bartłomiej, Rajchel Jan, Studziński Miłosz, Bara Krzysztof, Szczurek Kacper, Lorenc Kacper.

Relacja trenera:
Za nami ostatni mecz ligowy w tym sezonie. Tym razem na stadion do Rymanowa Zdroju-Deszna przyjechał zespół Remixu Niebieszczany. Moi zawodnicy w całym spotkaniu pokazali kawał dobrej, solidnej piłki. Myślę, że pod względem taktycznym było to dla nas najlepsze spotkanie w tej rundzie. Cieszy podejście zawodników z rocznika 2007, którzy bardzo fajnie wkomponowali się w nasz zespół w rundzie wiosennej rozgrywek trampkarzy. Na słowa uznania zasługuje postawa całego zespołu oraz Mikołaja Wajsa, który strzelił w tym meczu pięć bramek. Podsumowując całą rundę – jestem dumny z moich zawodników, gdyż przegraliśmy tylko jeden mecz 1-0 na stadionie w Pisarowcach. Chłopcy uwierzyli w to, że tylko ciężka praca na treningach procentuje fajną postawą w lidze, gdzie gra staje się przyjemnością a nie męką. Patrząc na całość rozgrywek, każdy z tych zawodników zrobił spory progres. Chłopcy zyskali większą pewność siebie, oraz wiarę w swoje możliwości i to że jeśli się chce można wygrać z każdym. Teraz przed nami okres roztrenowania do końca czerwca, do treningów wrócimy od początku sierpnia i na pewno solidnie przepracujemy ten okres aby następny sezon był dla nas równie radosny jak ten który już za nami.


Turniej rocznika 2009:

Aktiv Pro Rymanów – Wilczki Lesko 0:3
Aktiv Pro Rymanów – Kolejarz Zagórz 1:1 (Golowski)
Aktiv Pro Rymanów – Barcelonka Pakoszówka 3:0 (Golowski x2, Niemczyk)
Aktiv Pro Rymanów – Orzełek Bażanówka 5:0 (Golowski x2, Żywczak D., Bolanowski, Niemczyk)
Aktiv Pro RymanówAktiv Pro Zarszyn 6:0 (Golowski x2, Kilar x2, Wołczański, Kopecki)
Aktiv Pro Rymanów – Wilczki II Lesko 3:1 (Niemczyk x3)
Aktiv Pro RymanówAktiv Pro Rymanów 2010 3:2 (Niemczyk x2, Bolanowski)

Skład:
Puchalski Szymon, Niemczyk Szymon, Wołczański Dawid, Tworek Gracjan, Szczęsny Samuel, Żywczak Dawid, Żywczak Karol, Serafin Igor, Leń Jacek, Kilar Dominik, Kopecki Michał, Golowski Bartosz, Kaczor Antoni, Pernal Bartosz, Bolanowski Jakub

Relacja trenera:
Za nami udany turniej w Pakoszówce, który kończymy na drugim miejscu. Łącznie w naszej drużynie zagrało aż 15 chłopców z rocznika 2009, a każdy z nich pokazał się z dobrej strony i maksymalnie wykorzystał czas spędzony na boisku. Dziękujemy szkółce Barcelonka Pakoszówka za zaproszenie i fajnie przeprowadzony turniej.
Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze-kosdpia kopia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY