Ostatnie mecze w tym sezonie!

Za nami jedne z ostatnich meczów rozegranych przez drużyny naszej Akademii w tym sezonie. Zapraszamy do podsumowania w którym opisujemy sparing rocznika 2007, sparing rocznika 2010/11 oraz ostatni turniej ligowy Orlików.

Rymanów, mecz sparingowy rocznika 2007:

Akliv Pro Rymanów – MOSiR Dukla

Skład:
Janiga Bartłomiej, Macnar Bartosz, Bara Krzysztof, Penar Mateusz, Szczurek Kacper, Uliasz Szymon, Jurczak Maciej, Małopolski Jan, Al Dib Wiktor.

Relacja trenera:
25 czerwca chłopcy z rocznika 2007 rozegrali mecz sparingowy a ich przeciwnikiem był zespół Mosiru Dukla. Cieszy fakt że mimo wakacji, wyjazdów na chłopaków z rocznika 2007/2008 zawsze można liczyć. Mecz sparingowy bardzo fajny w naszym wykonaniu, chłopcy starali się budować składne akcje od własnej bramki kończąc je strzałem. Dziękujemy za mecz sparingowy chłopakom z Dukli i na pewno jeszcze nie raz razem zagramy.


Rymanów, mecz sparingowy rocznika 2010/11:

Aktiv Pro Rymanów – MOSiR Dukla

Skład:
Adrian Bar, Adrian Ziembicki, Eryk Al Dib, Bartek Nabywaniec, Dawid Maciejowski, Mikołaj Magryś, Grzegorz Bara, Maciek Szychowski, Michał Rygiel.

Relacja trenera:
We wtorek 26 czerwca rocznik 2010/2011 rozegrał sparing z rówieśnikami z drużyny MOSiR-u Dukla.
W sparingu drugorzędną sprawa był wynik. Chłopcy mieli możliwość gry na wszystkich pozycjach, a gra przede wszystkim miała sprawiać im radość.
Serdecznie dziękujemy drużynie z Dukli za rozegranie sparingu i do następnego!

Wiśniowa, turniej ligowy Orlików:

Aktiv Pro Rymanów – HALO Hyżne 0-0
Aktiv Pro Wiśniowa – Grunwald Budziwój 4-0 (Wolak x4)

Skład:
Weronika Wasilewska, Tymoteusz Lisak, Marcel Skwierz, Nikodem Góra, Kamila Mikuszewska, Szymon Panek, Miłosz Ząbik, Marcin Wolak, Paula Mikuszewska.

Relacja trenera:
W minioną sobotę zespół orlika Akademii Aktiv Pro Wiśniowa zakończył rozgrywki ligowe. Ostatni turniej odbył się w Budziwoju o godzinie 10. Naszym pierwszym rywalem był zespół Halo Hyżne. Nasi zawodnicy świetnie weszli w to spotkanie i od razu narzucili swój styl gry. Stwarzaliśmy w meczu wiele sytuacji, a jedyne czego brakowało to odrobiny szczęścia i piłki w siatce. Ostatecznie, spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Z powodu braku na turnieju drużyny ze Strzyżowa, nasz drugi mecz był zarazem ostatnim, a mierzyliśmy się w nim z gospodarzem – Grunwaldem Budziwój. Szczęście, które  w pierwszym meczu umknęło, eksplodowało w drugim. Po bardzo dobrych zawodach wygrywamy 4:0, na duże brawa zasługują wszyscy zawodnicy. Na koniec Ligi wracamy w dobrych nastrojach i mocno zmotywowani do dalszej pracy.

Galeria TUTAJ

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze-kosdpia kopia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY