Turniej z okazji 70- lecia Orła Bażanówka!

W minioną sobotę trampkarze Akademii Piłkarskiej Aktiv Pro udali się do Bażanówki aby wziąć udział w turnieju z okazji 70 – lecia tamtejszego klubu.


Aktiv Pro Rymanów – Orzełek Bażanówka 2-0 (Ziemiński x2)
Aktiv Pro Rymanów – AP Sanok 2-1 (Ziemiński, Bolanowski)

Skład:
Studziński Miłosz, Sikorowicz Bartłomiej, Muzyka Maciej, Leszko Łukasz, Sowa Kamil, Wais Mikołaj, Kołodziejczyk Miłosz, Lorenc Kacper, Bętkowski Paweł, Ziemiański Paweł, Bolanowski Bartłomiej, Brzana Patryk

Relacja:
W całym turnieju przyszło nam się zmierzyć z zespołem gospodarzy Orzełkiem Bażanówka oraz drużyną AP Sanok. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony wygraliśmy dwa mecze i po fajnej grze z uśmiechami wróciliśmy do Rymanowa. Bardzo fajna formuła turnieju, mało drużyn, ale za to sporo gry – oby więcej takich inicjatyw w naszym regionie. Dziękujemy trenerowi Konradowi za zaproszenie i do zobaczenia niebawem w kolejnych meczach kontrolnych. Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników, cieszy fakt że chłopcy nie wystraszyli się deszczu i o 8 rano zjawili się na zbiórce, chociaż nie ukrywam że nie wszyscy podeszli do tematu tak jak powinni i niestety nie usprawiedliwili swojej nieobecności. Widać jak nasz zespół rośnie w oczach mimo przerwy wakacyjnej i mniejszej ilości treningów w całym turnieju nasza gra w obronie wyglądała dobrze. W fazie ataku moi zawodnicy też pokazali się z bardzo dobrej strony, cieszy fakt fajnego wkomponowania się w zespół chłopców z rocznika 2005 dzięki czemu nasza jakość zarówno w ataku jak i obronie będzie jeszcze większa.

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze-kosdpia kopia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY