Podsumowanie pierwszych spotkań w sezonie!

Zapraszamy do podsumowania pierwszych w sezonie 2018/19 spotkań ligowych. Nie wszystkie drużyny zaczęły swoje rozgrywki. Więcej w rozwinięciu.

Rymanów, mecz ligowy trampkarzy:

Tempo Nienaszów – Aktiv Pro Rymanów 2-3 (Tutak Kacper, Rajchel, Muzyka)

Skład:
Brzana Patryk, Sikorowicz Bartłomiej, Tutak Kacper, Tutak Kamil, Sowa Kamil, Muzyka Maciej, Wais Mikołaj, Bętkowski Paweł, Ziemiański Paweł, Rajchel Jan, Bolanowski Bartłomiej, Lorenc Kacper, Kołodziejczyk Miłosz, Bałut Anna, Trelewicz Damian, Kuzianik Jakub.

Relacja Trenera:
Za nami pierwszy bardzo ciężki mecz ligowy, po szybko strzelonych dwóch bramkach w grę naszego zespołu wkradło się zbytnie rozluźnienie co spowodowało niepotrzebną nerwowość w grze. Cieszę się że mój zespół w tym meczu pokazał charakter, wolę walki, determinację i olbrzymią chęć zwycięstwa, co w efekcie końcowym przełożyło się na dobry wynik całego spotkania.


Wiśniowa, mecz ligowy trampkarzy: 

Aktiv Pro Wiśniowa – LKS Trzebownisko 5:2 (Szymański x4, Bożek)

Skład:
Oli Salamon, Kuba Król, Filip Boruta, Kuba Lewczak, Karol Boruta, Kuba Wojcik, Kuba Szymański, Szymek Salamon, Marcin Wolak, Patryk Winiarski, Tymek Lisak, Miłosz Ząbik, Kamila Mikuszewska, Norbert Winiarski, Patryk Basamania, Kacper Bożek.

Relacja:
W sobotę 1 września trampkarze z Wiśniowej zainaugurowali rozgrywki ligowe. Przeciwnikiem podopiecznych Sławka Niemca byli zawodnicy z Trzebowniska. Bardzo dobrze w mecz weszli gospodarze, którzy już w pierwszych minutach stworzyli sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki, czego efektem był szybko zdobyty gol autorstwa Kuby Szymańskiego. Po kilku minutach goście również odpowiedzieli trafieniem, jednak drużyna Aktiv Pro nie poddała się i dążyła do strzelenia kolejnych bramek, czego efektem było trafienie na 2:1, A autorem ponownie Kuba Szymański. Jeszcze przed przerwą gościom udało się doprowadzić do remisu i po pierwszej połowie widniał remis 2:2. Druga odsłona to bardzo dobra, zorganizowana gra naszej drużyny, czego efektem były kolejne bramki zdobywane przez gospodarzy. Trafiali odpowiednio Szymański 2 oraz Kacper Bożek. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 co bardzo ucieszyło zawodników, trenera, rodziców oraz kibiców oglądających to spotkanie.


Wiśniowa, mecz ligowy orlików:

Skład:
Mikuszewska Paula, Grygiel Szymon, Bryda Bartosz, Wasilewska Weronika, Miras Wiktor, Winiarski Szymon, Góra Nikodem, Skwierz Marcel.

Relacja:
Po przerwie wakacyjnej rozpoczęliśmy piłkarskie zmagania, nasz cel na kolejny sezon się nie zmienił, liczy się zdobywanie doświadczenia i nauczanie gry w piłkę nożną. W pierwszej kolejce ligi orlika (1.09) zmierzyliśmy się z akademią piłkarską ze Strzyżowa. W tym meczu zrobiliśmy już pierwszy kroczek w dążeniu do realizacji naszych planów. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, dali z siebie wszystko i pokazali że są bardzo chętni na kolejne mecze sezonu.

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

 


Bez nazwy 2POZOSTALI PARTNERZY