II Podsumowanie rozegranych spotkań!

Zapraszamy do drugiego podsumowania w sezonie 2018/19 gdzie zawarliśmy wszystkie rozegrane spotkania! Szczegóły w rozwinięciu!


Rymanów, mecz ligowy trampkarzy:

Aktiv Pro Rymanów – Sobniów Jasło 4-2 (Wais x2, Ziemiański, Bolanowski)

Skład:
Brzana Patryk, Kuzianik Jakub, Tutak Kacper, Tutak Kamil, Sowa Kamil, Muzyka Maciej, Wais Mikołaj, Kołodziejczyk Miłosz, Ziemiański Paweł, Rajchel Jan, Bolanowski Bartłomiej, Lorenc Kacper, Studziński Miłosz, Sikorowicz Bartłomiej, Trelewicz Damian, Bałut Anna, Brzana Adrian, Twardzik Bartosz, Kończyk Mateusz.

Relacja Trenera Wojciecha Rygla:
Za nam bardzo trudne spotkanie, cały mecz był na bardzo dobrym poziomie, jestem zdecydowanie za tym, aby właśnie takich spotkań było w tej grupie jak najwięcej. Przyczyni się to do znacznego zwiększenia poziomu naszych umiejętności. Dziękuję swoim zawodnikom za walkę i zaangażowanie. Wiadomo, że nie wszystko nam dzisiaj wychodziło, ale po to właśnie są treningi aby nasza forma szła zdecydowanie w górę.


Rymanów, mecz ligowy młodzików:

Aktiv Pro Rymanów – Orzeł Pustyny 9-1  (Argasiński, Kilar x3, Małek x2, Macnar, Cetnarski)

Skład:
Janiga Bartłomiej, Kowalski Mikołaj, Bara Krzysztof, Cetnarski Miłosz, Macnar Bartosz, Małek Przemysław, Szczurek Kacper, Argasiński Błażej, Kilar Patryk, Harmata Kamil, Gacek Klaudiusz.

Relacja Trenera Wojciecha Rygla:
Za nami bardzo udana inauguracja rozgrywek w grupie młodzików. Cały zespół pokazał się z bardzo dobrej strony a chłopcy walczyli o każdy centymetr boiska. Na słowa pochwały zasługuje też młody zespół z Pustyn, który pokazał że drzemie w nim spory potencjał. Ich zawodnicy na pewno jeszcze nie jednemu rywalowi w tej lidze urwą punkty, czego im i ich Trenerowi życzę. Przed nami bardzo ciekawa i długa liga. Mam nadzieję, że chłopcy solidnie podejdą do treningów a co za tym idzie każdy kolejny mecz będzie dla nich wielką frajdą i przyjemnością.


Wiśniowa, mecz ligowy trampkarzy: 

KS Zaczernie – Aktiv Pro Wiśniowa 6-2 (Szymański, Wolak)

Skład:
Oli Salamon, Kuba Król, Filip Boruta, Kuba Lewczak, Karol Boruta, Kuba Wojcik, Kuba Szymański, Szymek Salamon, Marcin Wolak, Patryk Winiarski, Tymek Lisak, Miłosz Ząbik, Kamila Mikuszewska, Norbert Winiarski, Patryk Basamania, Kacper Bożek, Seweryn Mularski, Radek Gazda

Relacja Trenera Sławomira Niemca:
Niestety porażką zakończył się drugi mecz ligowy trampkarzy z Wiśniowej. Pomimo świetnego początku spotkania, gdzie stworzyliśmy sobie kilka groźnych sytuacji, z których Kuba Szymański jedna wykorzystał i zamienił na gola, nie udało nam się sprostać drużynie z Zaczernia, która górowała nad nami warunkami fizycznymi. Dwie bramki do przerwy gospodarzy sprawiły iż do szatni schodziliśmy z jedną bramką straty. Po udzieleniu kilku wskazówek drużyna grała bardzo dobrze i doprowadziła do wyrównania. Kolejne minuty to jednak dobra gra gospodarzy oraz opadnięcie z sił naszych zawodników co zaowocowało czterema bramkami drużyny z Zaczernia. Jako trener tej drużyny widzę dużo pozytywów pomimo niekorzystnego wyniku i wierzę, że kolejne mecze dostarczą nam wiele radości.


Wiśniowa, mecz ligowy młodzika

Głogovia Głogów Małopolski – Aktiv Pro Wiśniowa 2-2 (Szymon Salamon 2x)

Skład:
Ząbik Miłosz, Basamania Patryk, Szetela Michał, Mikuszewska Kamila, Wójcik Jakub, Lisak Tymek, Salamon Szymon, Salamon Oliwier, Wolak Marcin, Kut Kacper.

Relacja Trenera Sławomira Niemca:
Za nami inauguracja sezonu ligowego młodzików. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Głogovii Głogów. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Ze świetnej strony pokazali się debiutanci, dla których był to pierwszy mecz o punkty w naszej Akademii. Dzięki ambitnej postawie w końcówce meczu doprowadziliśmy do remisu i zdobyliśmy jeden punkt. Kolejny mecz już w sobotę na własnym stadionie.


Wiśniowa, turniej ligowy orlika:

Skład:
Weronika Wasilewska, Paula Mikuszewska, Szymon Grygiel, Bartosz Bryda, Wiktor Miras, Marcel Skwierz, Nikodem Góra, Szymon Winiarski.

Relacja Trenera Patryka Dzioka:
W turnieju Orlika mierzyliśmy z drużynami z Boguchwały, Mogielnicy oraz Budziwoja. Nasz zespół w tych meczach zdobywał bramki zarówno z akcji jak i stałych fragmentów. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Nikodem Góra, również Weronika Wasilewska pokazała się z bardzo dobrej strony prezentując wiele indywidualnych akcji, gdzie jedną z nich zamieniła na gola. Oczywiście popełnialiśmy też błędy, ale najważniejsze jest to co potrafimy pokazać, a wszystkie pozostałe elementy przyjdą do nas po odpowiednim nastawieniu do pracy i regularności w tym co robimy.

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze-kosdpia kopia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY