V Integracyjny wyjazd w Bieszczady!

Zapraszamy na V integracyjny wyjazd w Bieszczady! Jak w latach ubiegłych udamy się do Zajazdu pod Caryńską! Zapraszamy do zapoznania się z informacjami z rozwinięcia!

Termin – 16-18 listopada 2018 r., (piątek, sobota, niedziela)
Miejsce pobytu: Ustrzyki Górne – Zajazd pod Caryńską

DRODZY RODZICE

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w integracyjnym wyjeździe w Bieszczady, przygotowanym specjalnie dla naszej Akademii. Tradycją
już się stała wizyta naszej Akademii w tym magicznym miejscu, gdzie wolniej płynie czas, a codzienne problemy odchodzą na drugi plan. W tym roku wyjazd odbędzie się w terminie od 16 do 18 listopada 2018 roku. Zakwaterowanie uczestników: ZAJAZD POD CARYŃSKĄ W Ustrzykach Górnych

Wzorem lat ubiegłych zaplanowaliśmy posiadówkę przy ognisku i nutach gitary, sobotnim porankiem wyjście w góry a wieczorem biesiadę w rytmach bieszczadzkiej muzyki. W niedzielny poranek spacer po okolicy, śniadanie przy blasku kominka oraz czas na wspólne pogawędki i wiele innych miejscowych atrakcji! O dobrą atmosferę i klimat zadbają właściciele lokalu Jacek i Sebastian. Celem wyjazdu jest nawiązanie bliższych relacji pomiędzy rodzicami, trenerami, Zarządem Stowarzyszenia, jak również przede wszystkim Wasza wspólna integracja. Z pewnością wspólne zaznajomienie się, także Wam ułatwi organizację dowozu dzieci na zajęcia. Zapraszamy do wspólnej zabawy i wyjazdu w magiczny zakątek Podkarpacia!


HARMONOGRAM:

PIĄTEK
14:00 – 19:00 – zjeżdżanie się gości do Zajazdu i kwaterowanie/czas wolny/zapoznanie się z okolicą
20:00 – wspólne ognisko, biesiadowanie przy rytmach gitary (kiełbaska, ziemniaczek pieczony z masłem czosnkowym, herbata, chleb, smalec, pikle, keczup, musztarda,) – po ognisku biesiada na Sali restauracyjnej przy gitarze.

SOBOTA
9:00 – Śniadanie (szwedzki stół)
10:00 – Wyjście w góry – trasa dostosowana do warunków pogodowych
15:00 – powrót z szlaku i obiad
16:00 – 18:00 – odpoczynek/czas wolny
20:00 – Kolacja (Płonąca szynka pieczona z kaszą oraz zasmażaną kapustą)
Impreza integracyjna dla rodziców DJ/Karaoke, biesiada do białego rana

NIEDZIELA
9:00 – Śniadanie w formie szwedzkiego stołu
10:00 – zabawy integracyjne rodziców i dzieci na świeżym powietrzu
13:00 – wykwaterowanie i wyjazd z Ustrzyk Górnych
15:00 – mecz sparingowy Aktiv Pro w Ustrzykach Dolnych
17:00 – wyjazd do domu

Koszt pakietu dla osoby dorosłej – 2 x nocleg, 2 x śniadanie, 1 x obiad, 1 x kolacja, 1 x impreza, 1 x ognisko = 270 zł
Koszt pakietu dla dziecka = 210 zł – Dzieci do lat 3 bezpłatnie! Cena nie zawiera kosztów transportu, przyjazd do Ustrzyk Górnych odbywa się prywatnymi samochodami. Oficjalne rozpoczęcie planowane jest na godz. 20:00, natomiast do Ustrzyk Górnych można przybywać już w godzinach południowych, w zależności jak Państwo dysponujecie czasem.

Zapisów z podaniem liczby osób dokonujemy do dnia 14 października smsem na numer 530915820. Wpłata zaliczki w wysokości 300 zł dokonujemy u trenerów do dnia 18 października, reszta płatności rozliczana na miejscu. Organizator zastrzega sobie wprowadzenie zmian w harmonogramie, z przyczyn od niego niezależnych!

 

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze kosdpia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY