DRUŻYNA MAMUSIEK

DRUŻYNA MAMUSIEK‼️?????

Grupa Mam Aktywne Mamuśki współpracująca z Stowarzyszeniem Aktiv Pro realizuje projekt adresowany tym razem do Mam naszych dzieciaczków.12

➡️To projekt poświęcony realizacji cyklu zajęć dla mam, które od kilku miesięcy aktywnie uczestniczą w zajęciach piłkarskich.

➡️Dlatego jeśli jesteś Mamą i chcesz być aktywna, a jeszcze nie odnalazłaś swojej dyscypliny sportu lub w Twoich dotychczasowych brakuje Ci czegoś nowego to DRUŻYNA MAMUSIEK jest właśnie dla Ciebie.

➡️Zajęcia dla odważnych MAM SĄ bezpłatne

➡️Zapisów do udziału w projekcie można dokonywać za pośrednictwem adresu email: aktivpro@wp.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 530915820.

„Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018 -2019” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszanie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”, „Fundacja Przestrzeń Lokalna”.

➡️Czekamy na Twoje zgłoszenie – zadzwoń, napisz i wspólnie ze swoją pociechą i innymi rodzicami i dziećmi spędzaj Wasz wolny czas – kształtuj rozwój psychofizyczny swojego maluch, ucz go zabawy w grupie i pozwalaj od najmłodszych lat spędzać czas ze swoimi rówieśnikami. Razem z Grupą Aktywni dla Bobasów i Stowarzyszenie

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze kosdpia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY