Akcja Rywalizacja!

W weekend – 2 tygodnie temu rozpoczął się cykl turnieju pod tytułem Akcja Rywalizacja. Więcej w rozwinięciu!

W sobotę 24 lutego w rozgrywkach na hali w Sieniawie wzięły udział dzieci z rocznika 2006. Zwycięzcą tego turnieju zostali nasi zawodnicy z Aktiv Pro Rymanów, drugie miejsce Aktiv Pro Zarszyn, z brązem zostali Koniczynka Krosno, a tuż poza podium uplasowała się drużyna Barcelonka Pakoszówka.  Niedziela była również emocjonująca, gdyż rozgrywki prowadzili nasi najmłodsi podopieczni z roczników 2012 i 2013, towarzyszyło przy tym dużo emocji i dobrej zabawy, a każdy zawodnik został nagrodzony medalem za udział w turnieju.

W ubiegły weekend kontynuowano rozgrywki, w sobotę 2 marca rywalizowały roczniki 2007 i 2008 natomiast w niedzielę 3 marca- 2009 i 2010. Zwieńczeniem Akcji Rywalizacji będzie I Halowy Turniej Mamusiek 16 marca.  Zapraszamy wszystkich do kibicowania i do obejrzenia fotorelacji na naszym Facebookowym profilu!.

Cykl rozgrywek Akcja Rywalizacja została objęta patronatem honorowym przez Mieczysława Golbę  Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie, Wojciecha Farbańca Burmistrza Miasta i Gminy Rymanów. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują portal PodkarpacieLive, GC Nowiny, nowiny24.pl oraz Korso Gazeta Sanocka. Partnerami akcji są Pensjonat Szajna SPA, Bonne Sante oraz Kacper Bęben Trener Personalny.

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze kosdpia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY