I Halowy Turniej Mamusiek!

16 marca Mamuśki rozegrały swój pierwszy halowy turniej w Sieniawie, organizowany przez Akademię Aktiv Pro z siedzibą w Rymanowie.

Projekt Mamuśki Aktiv Pro Został zainicjowany przez Prezes Katarzynę Rysz-Jęczkowską, która zafascynowana inicjatywą mam z Orlika Przemyśl, postanowiła utworzyć grupę kobiet, które chcą się dobrze bawić, mają dystans do siebie i zależy im na chwilowym oderwaniu się od codziennych obowiązków. Projekt okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ po 16 marca widać ze Mamuśki zbierają coraz większą rzesze fanów i tworzą się nowe drużyny w pobliskich miejscowościach, aktywizując kobiety do aktywności fizycznej.

Mamy z okolicznych drużyn takich jak: Haczovia Haczów, Jasiołka Jaśliska, Przełom Besko, Orlik Przemysl, Kotwica Korczyna i Aktiv Pro Rymanów, postanowiły zmierzyć swoje siły i wziąć udział w tym amatorskim wydarzeniu, które pokazało kolejny raz, ze Mama i piłka potrafią razem współgrać.

Po zaciętej walce na podium staneły :
I miejsce – Jasiołka Jasliska
II miejsce – Haczowia Haczów
III miejsce – Debiutujący Przełom Besko

Poza pucharami, które zostały wręczone za pierwsze trzy miejsca, statuetki otrzymały Najlepsza Bramkarka, Królowa Strzelców oraz Najlepsza Zawodniczka.

Akademia Aktiv Pro składa serdeczne podziękowania dla prezesa OZPN Wojciecha Sokołowskiego, zastępcy burmistrza Gminy Rymanów Grzegorza Wołczańskiego oraz Marcina Króla, koordynatora piłki amatorskiej przy Polskim Związku Piłki Nożnej, za przybycie na nasze piłkarskie wydarzenie i wręczenie nagród zwycięzcom.

Dziękujemy naszym sponsorom, Urzędowi Gminy Rymanów oraz Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej za ufundowanie pucharów i statuetek dla naszych zawodniczek.
Podziękowania za nagrody specjalne zasługują również: Szajna Spa za voucher na masaż relaksacyjny, Kacper Bęben – trener personalny, który zaoferował pięć indywidualnych treningów personalnych, firmie Oriflame i Bonne Sante za przyjazd i prezentacje swoich produktów.

Turniej obfitował w dobrą zabawę, ale nie obyło się również bez kontuzji i ostrej walki jak to w kobiecym gronie bywa. Dla wszystkich mam przygotowany był poczęstunek w postaci szwedzkiego stołu, gdzie można było posilić sie kawą i ciastem. Cała impreza miała charakter charytatywny. Została zorganizowana zbiórka pod tytułem Razem dla Olusia, marzenie zdrowej nóżki. Oluś urodził się z wadą nóżki która trafia się raz na milion urodzeń. Nie ma kości piszczelowej, stawu skokowego i jego stópka
jest końsko-szpotawa. Chłopczyk czeka juz na operacje w USA, ale przed nim jeszcze kilkunastoletnia rehabilitacja. Na turnieju udało się zebrać na ten cel ponad 600zł.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ten gest.

Turniej Mamusiek był rozegrany w ramach projektu Akcji Rywalizacji, który objęty były patronatem honorowym przez Burmistrza Gminy Rymanów, Wojciecha Farbańca, Mieczysława Golbę-Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Patronat Medialny nad wydarzeniem sprawują GC Nowiny, portal nowiny24.pl oraz Korso Sanockie i PodkarpacieLive.

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowajnhjDruzynyTrenerzyMecze kosdpia

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

1.1. pasek loga PIL 20gkgvk18-2019


Bez nazwy 2
logo-sankros


logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY