WRACAMY DO TRENINGÓW – INFORMACJE DLA RODZICÓW I ZAWODNIKÓW

W związku ze zniesieniem części obostrzeń wprowadzonych na terenie naszego kraju, spowodowanych trwającą pandemią Covid 19, informujemy, iż Akademia Aktiv Pro – wraca do zajęć treningowych.

Treningi będą realizowane według określonych zasad bezpieczeństwa związanych z wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 kwietnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Oddział Rymanów wraca do zajęć od dnia 11 maja 2020 r.- szczegółowe godziny treningów otrzymają Państwo od Trenera poszczególnych roczników.

Oddział Wiśniowa – informacje o wznowieniu zajęć przekażą drogą smsową Trenerzy poszczególnych roczników

Oddział Zarszyn – informację o wznowieniu zajęć prześle Trenerka Renata Banaś – Wójcik

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS REALIZACJI ZAJĘĆ TRENINGOWYCH
W AKADEMII PIŁKARSKIEJ AKTIV PRO

 1. Zajęcia treningowe będą trwać 45 minut.
 2. Rodzic przywozi dziecko na trening – nie wcześniej niż 5 – 10 minut przed zajęciami – i zostawia pod opieką trenera.
 3. Ze względu na limit liczby osób na obiekcie – rodzic nie może znajdować się na terenie obiektu podczas realizowanych zajęć.
 4. Odbiór dziecka następuję najpóźniej 5 minut po zakończonym treningu.
 5. Zajęcia będą realizowane w grupach maksymalnie 6 zawodników + trener.
 6. Dziecko na trening przychodzi w maseczce, którą ściąga na obiekcie, tak samo po zakończonym treningu zakłada maseczkę na twarz.
 7. Dziecko przynosi swoją wodę i umieszcza ją w specjalnie przygotowanej strefie.
 8. Przed zajęciami każdy uczestnik zobowiązany jest do dezynfekcji rąk płynem, który będzie znajdował się u trenera prowadzącego zajęcia – po zakończonym treningu również dezynfekuje ręce.
 9. Rodzic zobowiązany jest do zmierzenia temperatury u dziecka – przed wysłaniem go na trening.
 10. Rodzic zobowiązany jest do wypełnienia oraz wydrukowania formularza zgody zamieszczonego TUTAJ oraz przekazania go przed pierwszym treningiem Trenerowi. Dziecko, które pojawi się na zajęciach bez podpisanej zgody rodzica nie będzie dopuszczone do zajęć.
 11. Ze względów bezpieczeństwa – podczas zajęć nie będzie możliwości skorzystania z szatni oraz węzła sanitarnego.
 12. Ze względów bezpieczeństwa – pomiędzy poszczególnymi zajęciami treningowymi – będą odbywały się 15 minutowe przerwy.
 13. Zajęcia realizowane będą na zasadzie zachowania dystansu społecznego – 2 metry odległości. Dzieci podczas zajęć nie witają się poprzez podanie ręki z Trenerem ani pomiędzy sobą. Podczas całości zajęć zachowują 2 metrowy dystans.
 14. Wszelkie sprawy na linii Rodzic- Trener załatwiamy w formie elektronicznej – sms do Trenera poszczególnych roczników. Sprawy związane z zamówieniem sprzętu treningowego lub płatności kierujemy do Biura Akademii pod numer 530 915 820 lub na adres email: apaktivpro@gmail.com

DRODZY RODZICE I ZAWODNICY – WRACAMY DO GRY – ALE PAMIĘTAJMY, ZE WZGLĘDU NA WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO – PRZESTRZEGAJMY ZASAD!!!

DOŁĄCZ DO NAS – RAZEM BĘDZIEMY MOCNIEJSI!!!

Akademia Piłkarska

AP-RymanowTreningiDrużynyTrenerzy

AP-WisniowaDruzynyTrenerzy

AP-ZarszynTreningiDruzynyTrenerzy

FACEBOOK

Nasi partnerzy

Bez nazwy 2logo-efekt


POZOSTALI PARTNERZY